Despre noi

Pro Broker este singurul loc din Romania care îți permite să cumperi RCA în rate. Noi credem că este foarte important ca toată lumea să aibă asigurările de care are nevoie și tocmai din acest motiv am decis să facem asigurările mai accesibile. Plătind în rate, bugetul tău personal nu are atât de mult de suferit și în loc să simți că ai investit mulți bani dintr-o dată, vei simți treptat. Buzunarul tău va fi recunoscător dar mai important, tu vei fi recunoscător că ai decis să îți faci asigurările necesare.

Chiar dacă uneori poți considera că nu ai nevoie de diferite tipuri de asigurări, s-ar putea ca într-o zi să ai nevoie și atunci să fii încântat că ai decis să investești în asta. Noi vrem să te ajutăm să îți faci asigurările de care ai nevoie fără a fi nevoit să renunți la alte priorități din viața ta.

Vrem să te ajutăm să îți planifici viitorul cu o asigurare de viață sau să eviți sistemul public de sănătate, în care pacientul este tratat adesea cu indiferență, cu o asigurare de sănătate sau să îți asiguri autoturismul ca în cazul în care un eveniment neplăcut se întâmplă, să nu mai ai și grija costurilor.

Pentru că vrem să îți facem viața mai ușoară și vrem să te ajutăm să ai o viață mai lipsită de griji, am decis să folosim acest sistem în rate. Noi punem preț pe nevoile tale și suntem dornici să îți întindem o mână de ajutor. Cu asigurările în rate, investești treptat în siguranța ta financiară în cazul unor evenimente nefericite!

Ia o decizie bună azi și vei fi recunoscător mâine! Noi suntem Pro Broker, mereu aflați la dispoziția ta, cu RCA în rate potrivite pentru tine și pentru buzunarul tău. Nu ezita să ne contactezi, suntem oricând aici pentru tine!

Te invităm să faci cunoștință cu echipa Pro Broker!

Mihaela Prodan

Mihaela Prodan

Director de vânzări

0720.841.996
mihaela.prodan@probroker.ro

 

Monica Dragomirescu

Specialist Asigurări de Viata si Sănătate

0728.166.846
monica.dragomirescu@probroker.ro

Cristina Gurneanu

Specialist Asigurări Generale

0724.211.592
cristina.gurneanu@probroker.ro

Marius Dumitrache

Expert in Daune Ato

0727.983.058
marius.dumitrache@probroker.ro

Loredana Pletescu

Director Vânzări Online

0722 276 537
vanzari@probroker.ro

Bianca Ganea

Consultant Vânzări Online

0731 007 658
vanzari@probroker.ro

Cristina Dragnea probroker (1)

Cristina Dragnea

Consultant VAnzari
0799.951.765
cristina.dragnea@probroker.ro

Andreea Stanciu probroker

Andreea Stanciu

Consultant Vanzari
0799.986.539
andreea.stanciu@probroker.ro

Leonard Minciuna

CEO
0722.BROKER
leonard.minciuna@probroker.ro